Wrażliwość i uważność - w życiu, w twórczości, w biznesie, czy w działalności społecznej - wymaga odwagi. Odwagi zauważenia problemu, wrażliwości, by się nad nim pochylić i siły by podjąć wyzwanie przeprowadzenia zmiany.
Jeśli to jest w nas autentyczne i realizujemy to wyzwanie wspólnie - mamy wielką szansę na sukces.

 
Paula Rettinger-Wietoszko

Partnerzy

W ciagu 5 lat w tworzenie Festiwalu, całkowicie społecznie, zaangażowało się już ponad 100 osób i kilkadziesiąt organizacji, firm i samorządów!

Dziękujemy zwłaszcza ludziom, którzy poświęcają bezinteresownie swój czas tej idei. Dziennikarzom i filmowcom, specjalistom, osobom prywatnym, wolontariuszom, studentom i ich wykładowcom. Wszyscy są tu z pasją, przekonaniem, bezinteresownie, dla idei. Ot wrażliwcy po prostu! ;)

Bez tych wszystkich ludzi Festiwal Wrażliwy by się po prostu nie odbył.
A już na pewno nie byłby tak Wrażliwy - od środka :)

Marszałkowi Wójewództwa Pomorskiego oraz Prezydentom GdańskaGdynii i Sopotu dziękujemy za objęcie Festiwalu honorowym patronatem. Miastu Gdynia dziękujemy szczególnie - za coroczne aktywne wsparcie i pomoc w realizacji wydarzeń festiwalowych.
 

Dziękujemy bardzo Gdyńskiemu Centrum Filmowemu, Hevelianum i Ergo Hestii za użyczenie swoich sal, wsparcie merytoryczne i organizacyjne. Teatrowi Szekspirowskiemu i Teatrowi Muzycznemu w Gdynii oraz Muzeum Emigracji w Gdyni za otwarcie swoich scen na gale fnałowe i wręczenie nagród, oraz koncerty finałowe.
Wszyscy partnerzy merytoryczni wsparli nas swoją wiedzą i konkretnym działaniem.

         
Partnerzy biznesowi towarzyszą nam w rozwoju idei ekonomii wartości. Żadna impreza charytatywna nie ma szans na realizację bez sponsorów. Dzięki nim możemy zorganizować festiwal i pomagać podopiecznym fundacji Zostaw Swój Ślad - rodzinom dzieci nieuleczalnie chorych.


Dziękujemy także wspierającym nas artystom a w szczególności Marcinowi Rząsie - autorowi przepieknych statuetek festiwalowych, które powstają w jego zakopiańskiej pracowni.

Częścią naszego archipelagu są także organizacje społeczne - fundacje i stowarzyszenia które dają to, czym tylko mogą się podzielić, by wesprzeć festiwal i jego cele. My także staramy sie promować ich działania - ta współpraca wszystkich nas wzbogaca i rozwija.
mediom dziękujemy za popularyzację idei wrażliwości na innych i wsparcie informacyjne.
 
I wreszczie widzowie i czytelnicy festiwalowi - Ci, którym dedykujemy festiwal dziękujemy, że przychodzicie do kina, czytacie nasze wydawnictwa, dyskutujecie, uczstniczycie w warsztatach, panelach i wystawach. 
    
Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X