Paula Rettinger-Wietoszko
Prezeska zarządu Fundacji Zostaw Swój Ślad, dyrektorka Festiwalu WrażliwegoPaula Rettinger-Wietoszko – prezeska zarządu i fundatorka Fundacji Zostaw Swój Ślad, która wspiera i rozwija mądrą, kreatywną edukację inicjując i realizując ogólnopolskie akcje edukacyjne w zakresie zdrowia np.: www.odpornosc360 , ekologii np.: www.ekowrazliwi.pl czy pomocy i integracji społecznej.
Businesswoman Roku 2019 w kategorii Działalność Społeczna.
Wspiera także rodziny nieuleczalnie chorych dzieci, Dziecięce Hospicja Domowe i promuje ideę opieki hospicyjnej. Prowadzi także medyczne , społeczne i edukacyjne wsparcie międzynarodowe w najbiedniejszych rejonach Himalajów.
Dyrektorka Festiwalu Wrażliwego – festiwalu dokumentu i reportażu filmowego i prasowego o tematyce wrażliwej społecznie. Festiwalu etyki dziennikarskiej, uważności, odpowiedzialności medialnej i ludzkiej.
Współtwórczyni projektu społecznego HospiCare – wielokrotnie nagradzanej aplikacji dla dziecięcych hospicjów domowych. Aplikacji telemedycznej wspierającej lekarzy, zespoły medyczne, a przede wszystkim pacjentów przewlekle chorych leżących w domu.
Certyfikowana trenerka biznesu, uczy także studentów na Uniwersytetu Warszawskiego, uczestniczka wielu konferencji i paneli dotyczących ekonomii społecznej i ekonomii wartości, odpowiedzialności i solidarności społecznej.
Członkini Rady Programowej Open Eyse Economy Summit – Solidarni w rozwoju.
Strateżka marketingu i komunikacji, doradza strategicznie szczególnie w zakresie startupów i nowych projektów w organizacjach. Graficzka, fotograficzka, projektantka, podróżniczka, pasjonatka sztuki, ambitnych działań społecznych.
Szczęśliwy i spełniony człowiek.
Durga Szymańska
Wiceprezeska zarządu Fundacji Zostaw Swój ŚladW Fundacji Zostaw Swój Ślad zajmuje się koordynowaniem prac, związanych z pozyskiwaniem środków na działalność Fundacji, jest sekretarzem Jury Festiwau Wrażliwego.
Od ponad 30 lat trenuje karate, była mistrzyni Polski i Europy, Ma stopień mistrzowski - 4 dan oraz jest w zarządzie jednego z najstarszych klubów karate w Polsce - Gdański Klub Karate-do, w którym prowadzi w zastępstwie zajęcia z dziećmi i młodzieżą. Od ponad 7 lat jest Sędzią zawodów Karate w Polskiej Unii Karate, posiada najwyższy stopień sędziego Krajowego w Polsce.
Zawodowo inżynier budownictwa, prowadzi od 20 lat spółkę, związaną z działalnością w sektorze budowlanym.
Magdalena Kampowska
Członkini Rady FundacjiOd 25 lat związana z rynkiem ubezpieczeń w Polsce, nagrodzona przez Polską Izbę Ubezpieczeń (PIU) za zasługi dla ubezpieczeń. Organizatorka wydarzeń o zasięgu ogólnopolskim. Ma wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą i realizacji projektów związanych z rozwojem kanałów sprzedaży. Ma szeroką znajomość rynku pośrednictwa ubezpieczeniowego połączon z umiejętnością budowania długofalowych relacji biznesowych.
Członkini lokalnego stowarzyszenia przedsiębiorców – Tczewski Klub Biznesu promującego aktywność przedsiębiorców, wymianę wiedzy, doświadczeń, wspólne promowanie regiony.
W okresie szkolnym – członek samorządu szkolnego z prowadzeniem projektu ekologicznego we współpracy z pierwszym w Polsce wydawnictwem ekologicznym ZIELONE BRYGADY.
Ukończyła – Uniwersytet Gdański - wydział ekonomii, Leadership Academy – Harvard Business School.
Obecnie właścicielka dwóch firm w obszarze ubezpieczeń oraz eventów.
Stała konsultantka branżowa Fundacji Zostaw Swój Ślad odpowiedzialna za współpracę z kluczowymi partnerami fundacji, pozyskiwaniem środków i wsparciem koordynacji projektów fundacji.
Jest niezwykle zaangażowana w dziłania społeczne i ich profesjonalizację.
Człowiek z sercem na dłoni <3
Magdalena Świerczyńska Dolot
Doradczyni branżowa w zakresie dziennikarstwaMagdalena Świerczyńska-Dolot jest dziennikarką radiową od 2008 roku.
Jej reportaż "Kiedyś Ci o tym opowiem" był polskim kandydatem do nagrody Prix Italia (radiowego Oscara), europejskiej nagrody Prix Europa oraz Premios Ondas w roku 2020. Za ten reportaż otrzymała nagrodę im. Michała Jagodzińskiego podczas Konkursu GRAND PIK w Bydgoszczy oraz główną nagrodę i nagrodę Tygodnika "Angora" na Festiwalu Mediów "Człowiek w Zagrożeniu" w Łodzi.
W listopadzie 2018 roku została laureatką Konkursu Stypendialnego im. Jacka Stwory, organizowanego przez Polskie Radio. Konkursowy reportaż "Gdyby nie Gala" otrzymał także nagrodę im. Stefana Żeromskiego, przyznawaną przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich, wyróżnienie na Konkursie Artystycznych Form Radiowych GRAND PIK w Bydgoszczy oraz wyróżnienie na Konkursie Mediów "Człowiek w Zagrożeniu" w Łodzi.
Kolejny reportaż - "Niech to się skończy" nominowany był do nagrody GRAND PRESS 2018 w dziedzinie "reportaż radiowy". Magdalena Świerczyńska-Dolot jest także laureatką statuetki "Lodołamacza" za pracę na rzecz osób niepełnosprawnych oraz Bursztynowego Mikrofonu Radia Gdańsk.
W 2020 roku wspólnie z Katarzyną Michalak z Radia Lublin zrealizowała projekt dźwiękowy "Nie Słyszę", nominowany do Prix Europa i Prix Bohemia.
Pracując przez lata w Polskim Radiu, przygotowywała reportaże, audycje historyczne i społeczne, dotyczące regionu Pomorza, ale i działalności organizacji pozarządowych.
Interesuje się tematyką osób wykluczonych.