Gala Otwarcia VI edycji Festiwalu Wrażliwego

20 kwietnia 2023

Podczas Uroczystej Gali Otwarcia VI. Festiwalu Wrażliwego podsumowaliśmy naszą wieloletnią działalność.
Punktem kulminacyjnym był panel dyskusyjny o tematyce: „Bliskość i empatia w biznesie – spektrum emocji w procesie rozwoju organizacji i życia osobistego” z udziałem przedstawicieli biznesu, organizacji społecznych, psychologów i socjologów. Rozmowa o bliskości z perspektywy biznesu, szkoły, zarządzania ludźmi i ideami. Ekonomia Wartości jako działanie sprzyjające budowaniu wewnętrznej energii i poczucia sensu ludzi i zespołów oraz wzmacniania organizacji. Relacje i energia społeczna.
Prowadzenie:
prof. zw. dr hab. Cezary Obracht-Prondzyński, socjolog, antropolog, historyk. Pracuje w Instytucie Filozofii, Socjologii i Dziennikarstwa, gdzie jest kierownikiem Zakładu Antropologii Społecznej.
Człowiek żywo zaangażowany w ekonomie wartości, we wspieranie lokalnych społeczności, Członek Rady programowej Open Eyes Economy Summit – jednej z największych kongresów ekonomii wartości w Europie.
Panelistki i paneliści:
Rafał Olesiński -  Adwokat, Partner Zarządzający, Olesiński & Wspólnicy
Monika Truszkowska Bednarek – prezeska Fundacji Integralia
Danuta Rocłwska – psycholożka biznesu, specjalistka w zakresie profilaktyki wypalenia zawodowego i empatii w biznesie
Ewa Sowińska - biegła rewidentka, partnerka ESO Audit, specjalistka do spraw relacji, członkini Rady Programowej Open Eyes Economy Summit.

Przedpremierowo zaprezentowaliśmy też Wielką Księgę Baśni Terapeutycznych "ONCOdekalog EMOCJI"

powrót
Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X