Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X
Festiwal Wrażliwy

partnerzy

W tworzenie Festiwalu, całkowicie społecznie zaangażowane jest już ponad 100 osób!
Dziennikarzy i filmowców, specjalistów, osób prywatnych, wolontariuszy, studentów i ich wykładowców. Wszyscy z pasją, bezinteresownie, dla idei. Ot Wrażliwcy po prostu! ;)
Bez tych wszystkich ludzi Festiwal Wrażliwy by się po prostu nie odbył. A już na pewno nie byłby tak Wrażliwy od środka :)

Marszałkowi Wójewództwa Pomorskiego oraz Prezydentom Gdańska, Gdynii i Sopotu dziękujemy za objęcie Festiwalu patronatem.Dziękujemy bardzo Gdyńskiemu Centrum Filmowemu za użyczenie swoich sal, wsparcie merytoryczne i organizacyjne. Teatrowi Szekspirowskiemu za otwarcie swojej sceny na galę fnałową i wręczenie nagród, oraz koncert finałowy. Wszyscy partnerzy merytoryczni wsparli nas swoją wiedzą i działaniem.


                                          

Żadna impreza charytatywna nie ma szans na realizację bez sponsorów. Jesteśmy wdzięczni za zaufanie i wsparcie Grupie Energa, Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej oraz NDI S.A.


Pomagają nam także firmy i organizacje, które dają to, czym tylko mogą się podzielić, by wesprzeć festiwal i jego zacne cele. A zwłaszcza ludziom, którzy poświęcają bezinteresownie swój czas tej idei.Ale dla nas równie ważni są Ci, którym dedykujemy festiwal - ludzie, projekty i organizacje, dla których powstał - ci, którym pomagamy. To rodziny nieuleczalnie chorych dzieci - podopieczni Fundacji Polaku Pomagaj - Zostaw Swój Ślad, Dziecięce Hospicja Domowe i aplikacja HospiCare, która wspiera pracę ich zespołów medycznych i opiekunów. Całkowity dochód z festiwalu zostanie przekazany właśnie im.


 
A mediom dziękujemy za popularyzację idei wrażliwości na innych i wsparcie informacyjne.