Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji Xpartnerzy

W tworzenie Festiwalu, całkowicie społecznie zaangażowane jest już ponad 100 osób i kilkadziesiąt organizacji!
Dziekujemy zwłaszcza ludziom, którzy poświęcają bezinteresownie swój czas tej idei. Dziennikarzom i filmowcom, specjalistom, osobom prywatnym, wolontariuszom, studentom i ich wykładowcom. Wszyscy są tu z pasją, przekonaniem, bezinteresownie, dla idei. Ot Wrażliwcy po prostu! ;)
Bez tych wszystkich ludzi Festiwal Wrażliwy by się po prostu nie odbył. A już na pewno nie byłby tak Wrażliwy od środka :)


Marszałkowi Wójewództwa Pomorskiego oraz Prezydentom Gdańska, Gdynii i Sopotu dziękujemy za objęcie Festiwalu honorowym patronatem. Miastu Gdynia dziękujemy szczególnie za aktywne wsparcie.


Dziękujemy bardzo Gdyńskiemu Centrum Filmowemu za użyczenie swoich sal, wsparcie merytoryczne i organizacyjne. Teatrowi Szekspirowskiemu i Teatrowi Muzycznemu w Gdynii za otwarcie swoich scen na gale fnałowe i wręczenie nagród, oraz koncerty finałowe. Wszyscy partnerzy merytoryczni wsparli nas swoją wiedzą i działaniem.
Partnerzy biznesowi towarzyszą nam w rozwoju idei ekonomii wartości. Żadna impreza charytatywna nie ma szans na realizację bez sponsorów. Dzięki nim możemy zorganizować festiwal i pomagać podopiecznym fundacji Zostaw Swój Ślad - rodzinom dzieci nieuleczalnie chorych.

Częścią naszego archipelagu są także organizacje społeczne - fundacje i stowarzyszenia które dają to, czym tylko mogą się podzielić, by wesprzeć festiwal i jego cele. My także staramy sie promować ich działania - ta współpraca wszystkich nas wzbogaca i rozwija.
A mediom dziękujemy za popularyzację idei wrażliwości na innych i wsparcie informacyjne.


I wreszczie widzowie i czytelnicy festiwalowi - Ci, którym dedykujemy festiwal dziękujemy, że przychodzicie do kina, czytacie nasze wydawnictwa, dyskutujecie, uczstniczycie w warsztatach, panelach i wystawach.