Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X
Festiwal Wrażliwy

kontakt

Fundacja Polaku Pomagaj!

Fundcja ''Polaku - Bądź Zdrów, Pomagaj, Oszczędzaj!" /niebawem: "Fundacja Zostw Swój Ślad"/
adres korespondencyjny:
ul. Lęborska 3B
80-386 Gdańsk
Numer KRS: 0000597271

www.polaku.pl

Paula Rettinger-Wietoszko
dyrektor festiwalu
tel.: + 48 512 96 96 56
paula@paula.pl

Współpraca z Partnerami Festiwalu:

Magdalena Kampowska
dyrektor ds partnerów kluczowych
tel.: +48 799 115 933
magda@wrazliwy.pl

Patrycja Łuczak
wicedyrektor ds partnerów kluczowych
mob. +48 506 104 604
patrycja@wrazliwy.pl

Durga Szymańska
główny koordynator
tel.: +48 602 276 989
durga@polaku.pl

Eliza Kugler
HospiCare
tel.: +48 693 922 033
eliza@hospicare.pl

Melania Szymerowska
dyrektor ds organizacyjnych
2BEEART
tel.: +48 508 395 663
m.szymerowska@2beeart.pl

Sylwia Bogdan
tel.: +48 602 186 795
sylwia@polaku.pl