Ten serwis wykorzystuje pliki Cookie - więcej informacji X
Festiwal Wrażliwy

Aktualności

Festiwal pomaga Natalce

Festiwal pomaga Natalce Kochani!
Sprawa jest pilna i prosta.
5-letnia Natalka potrzebuje jak najszybszych operacji bioder. Bez tego czeka ją wózek inwalidzki i - co gorsza - ogromne cierpienie.
Nie dopuścimy do tego!
Lekarze z niemieckiej kliniki ortopedycznej w Ashau podjęli się przeprowadzenia...

NOMINACJE 2018

NOMINACJE 2018 Znamy już nazwiska najllepszych twórców i tytuły nominowanych reportaży!
Poziom jest bardzo wysoki i wyrównany. Zespół preselekcyjny miał twardy orzech do zgryzienia. Decyzja co do nagród należy do jurorów. Czekamy na ich werdykt.
Nominowanych...

Najlepsza grafika polska!

Najlepsza grafika polska! Do wydarzeń festiwalowych w tym roku dołączyła wystawa najlepszej polskiej grafiki artystycznej, zorganizowana dzieki profesorom i wykładowcom Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu i w Gdańsku. Już niebawem opublikujemy na naszej stronie zdjęcia najlepszych grafik, które zostały podarowane...

Ruszamy już za 2 miesiące! Dla Natalii!

Ruszamy już za 2 miesiące! Dla Natalii! Festiwal pomaga. W tym roku naszą główna bohaterką jest mała Natalka, która potrzebuje naszego wsparcia. Zbieramy na operacje bioder, która da jej szansę, by mogła samodzielnie chodzic i uniknąś bólu.
Więcej o Natalii przeczytasz tutaj >>>Festiwal...

Nabór do edycji 2018 rozpoczęty!

Nabór do edycji 2018 rozpoczęty! Drodzy Twórcy Wrażliwi! Zapraszamy do zgłaszania swoich prac - dokumentów i reportaży filmowych i prasowych do Festiwalu.
Pierwsza edycja dała nam wiele dowodów na to, że Polacy tworzą szczególne opowieści i przekazują w nich nie tylko swoje twórcze pomysły...

Festiwal Wrażliwy KIDS

Festiwal Wrażliwy KIDS NOWY PROJEKT fundacji Zostaw Swój Ślad - inspiracja dla dzieci i młodzieży, nauczycieli i rodziców :)

Festiwal Wrażliwy KIDS - to szkoła robienia własnych filmów dokumentalnych, rozwoju dla młodzieży i tworzenia ciekawych lekcji i zajęć pozaszkolnych. Lekcje...
Podstrony: « 1 2 3 4 »